Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: afrim 04 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira banes 1 dhe 2 dhomeshe te mobiluar afwr xhamis se llapit.te mobiluara kushte ideale per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim