Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: drin 10 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani .
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon .
Cmimi 320€ . Numri +377 45 27 92 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim