Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Jeton Aliu 19 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afër shkollës së mesme Normales posedon 2 dhoma gjumi,sallon dhe kuzhinë nuk është e mobiluar ka vetëm elementet e kuzhines gjindet në katin e parë çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim