Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: opppaa 31 Tet 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ismail dumoshi
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën 97m2 në Prishtine, rr. \'Ismail Dumoshi\', në katin e gjashte. Banesa është e mobiluar komplet ujë 24h, lifti punon 24 orë+ garazh për veture. Oferta vlen vetëm për familjar dhe ndërkombëtarë. Kontakti prej orës 08:00 - 20:00h. TEL 044 788 411 OSE 049 400 525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim