Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ibrahim 26 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Zejnel Salihu 4
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perballe Parlamentit,afer Entit Statistikor.Perberja.. Sallon( i pa mobiluar) me kuzhine (te kompletuar),Dhome gjumi (e pamobiluar),Banjo e madhe (e kompletuar) , Korridor , dhe Tarace.Ka ngrohje qendrore individuale me rryme te shtrire ne dysheme (pa radiatore-shpenzime me te vogla rryme).Banesa qe tani eshte e lire dhe mund te shfrytezohet menjehere pas nenshkrimit te kontrates per qiramarrje-qiradhenje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim