Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: feridi 04 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa tersisht esht e Renovume,e mobilume dhe banesa ekompletume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim