Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agron 24 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera banesa ka.
Sallon, kuzhin,2 dhoma gjumi,2 ballkona, banjo, parking.
Banesa ka vetem kuzhin me tavolin te bukes dhe komod me tv
Ju mirpresum +37745633810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim