Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Adnan 19 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani, Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbrapa postes kryesore, ne mes dy shkollave fillore: Xhemail Mustafa dhe Dardania, poashtu qerdhja eshte afer, 50 metra larg baneses.

Banesa ka;
2 dhoma gjumi,
kuzhin sallon,
ballkon,
korridor, dhe
banjo.

Rryme dhe uje 24 ore, ngrohje qendrore me Termokosin.

kati i pare.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim