Banese me qera ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Visar Emini Sot 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ju mund të jeni banori i parë që futet në këtë banesë të re. Banesa ka 65 m²: një dhomë të ndenjës së bashku me kuzhinë, një dhomë të fjetjes, një banjo dhe një tarasë të madhe me tavolinë verore. Banesa ka nxemje qendrore nga Termokosi. Ndërtimi i saj është i ri dhe modern. Banesa gjendet në qender, rreth 100 m larg nga ndërtesa e qeverisë (ish-Rilindja). Të interesuarit mund të lajmërohen në nr. e tel.: 049 549 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim