Banese me qera ne Ulpianë e pershteshme per zyre

Jepet me qera nga: Agimi 26 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë - Prishtinë
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira ne Ulpiane, afër shkolles “Hasan Prishtina” perkatësisht te pompa e benzinës "INA PETROLL ", banesa gjindet ne katin e pare dhe ka dy dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar, nxemje qendrore. E pershteteshme per Zyre, ordinace apo ndonje veprimtari tjeter.

Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722
Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim