Banese me qera ne Ulpian banesat e Oficerave

Jepet me qera nga: Homes 17 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpian, banesat e oficerave. Banesa gjendet ne katin e 5 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
2 dhoma gjumi,
Ballkon
Banjo.

Banesa eshte e lidhur me ngrohjen e qytetit (Termokos).


Agjencia e patundshmerise - Real estate agency
HOMES
tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim