Banese me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 19 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 75m2 me qera ne Ulpian rruga Henry Dynan oerball Beni Dones. Banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim