Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: arber Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIANE
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana perballe AAK=se. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe 2 ballkona.baesa eshte e tera e mobiluar
QMIMI 350.00,preferohen familjar
Kontakt_Viber_Arberi:

045 641 794


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim