Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: vedat 29 Nën 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera 75m2 në Ulpian ,rruga Henry Dynan te AAK. Banesa ka 2dhoma gjumi , sAllon e kuzhin dhe është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim