Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Gent 01 Shk 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane, D-1, H-10,
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera: posedon nje dhome te madhe, kuzhinen qe shfrytezohet edhe si dhome dite, shpajzi dhe banjo.
Banesa eshte teresisht e renovuar, me nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e nevojshme te reja.
Ne cmim perfshihet nxemja qendrore (shume funksionale) pagesa e ujit dhe hixhenes, pra paguhet veq harxhimi i rrymes.
Preferojme familjare.
Cmimi i padiskutueshem.
045800535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim