Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Halim 18 Gsh 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera mbrapa hotel baci. Banes eshte perdhes , Ka ket renditje , Sallon dhe kuzhin bashk plus nje dhom fjetje.. Gjithsesi eshte 38 m2 . Ka uj, rrym, nonstop.. per me shum informacione ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim