Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Teuta 05 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome dite,kuzhine,koridor dhe banjo. Eshte ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim