Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Nazi 24 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane perball konvikteve
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, banesa ka dhome gjumi, kuzhine, banjo, ballkon dhe eshte komplet e mobiluar, rishtas e rinovuar, ne gjendje te shkelqyeshme.
Info: 044 620 734, Viber(044 690 841)
Cmimi: 200 Euro
Adresa: Ulpiane, perball konvikteve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim