Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Gent 29 Jan 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane D1 H10
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera : posedon nje dhome te madhe, kuzhinen qe shfrytezohet edhe si dhome dite, shpajzi dhe banjo. Banesa eshte teresisht e renovuar, me nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e nevojshme. Ne cmim perfshihet nxemja qendrore (shume funksionale) pagesa e ujit hixhenes, pra paguhet veq harxhimi i rrymes. Preferojme familjare. Cmimi i padiskutueshem.
045800535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim