Banese me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Valon 13 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jepet me qira Banesa e mobiluar dhe shume e përshtatshme për banim ne rr. "Henri Dunant"-Ulpiane.
Banesa ka:
Sallon
Kuzhine
Dhome te gjumit
Banjo dhe
Ballkon
Banesa ndodhet ne qendër t’Prishtinës, afër me t’gjitha institucionet dhe posedon nxemje qendrore (termokos).
Per informacione me te hollesishme na kontaktoni ne
049106050 pas ores 16:30
email: valonis80@hotmail.com
viber: +436805521579 cdo kohe

Nuk dojme bashkpunim me Agjencione.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim