Banese me qera ne arberi ish Dragodan

Jepet me qera nga: eco-vita 16 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: arberi ish dragodan
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Arberia ish dragodan te komuna e re ne Prishtine.
Banesa eshte 3 dhomshe dhe gjindet tek kompleksi banesor Tregtia.
Me te gjitha kushtet per nje banim komod duke u bazuar ne ate se eshte extra e mobiluar si dhe posedon 1 dhome dite seb bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe nje toalet te vogel, depo per vendosje te gjesendeve ushqimore apo tjera, kondicioner, sigurim privat dhe garazhen ne bodrum te nderteses. Uji gjithashtu eshte pa nderprerje dhe lifti me kartele qe menagjohet nga kompani private. Sistemi i nxemjes ne banese eshte me ane te energjise elekrike(me kalldaj).
Cmimi i banese eshte 600 euro duke mos perfshire fakturen e emergjise elektrike.

tel.049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim