Banese me qera ne lagjen "Dardania"- Prishtine

Jepet me qera nga: Banese me qera 13 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne lagjen "Dardania". Banesa ka dy dhoma dhe nje kuzhine,gjithashtu eshte e mobiluar. Per me shume informacione kontaktoni ne nr.tel. 044-216-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim