Banese me qera ne prishtine

Jepet me qera nga: Ard 29 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera ne prishtin ne lagjen bregu I diellit 2.Banesa eshte komplet e mobilur, ka 2 dhoma koridor kuzhin dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim