Banese me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Milot 09 Gsh 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa perballe Hotel Grand ne sheshin Zahir Pajaziti / Nena Tereze siper bankes TEB dhe BPB. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: - Nje dhome dite me ballkon me pamje nga sheshi, - Nje dhome fjetje me pamje nga sheshi, - Nje kuzhine, - Nje banjo, - Koridor, - Ballkon, - Dere te blinduar. Banesa ka 45m2 neto dhe ndodhet ne katin e IV. Hyrja posedon ashensor me mirembajtje mujore dhe sistem te mbylljes automatike te hyrjes se nderteses me monitorim/sigurim te kamerave. Per me shume informata kontaktoni ne 049721721 (edhe viber) si dhe shiqoni fotot e bashkangjitura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim