Banese me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Banese me qera 04 Gsh 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Adrian Krasniqi, 37/15
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese ne qender te Prishtines, afer hotel Ambasador

-Banesa ka sallon dhe kuzhine
- dy dhoma fjetjeje
- koridor
- ballkon,
- banjo,
- garazhe (opsionale).

Banesa eshte e mobiluar. Ka kuzhine luksoze. Air condition. Nxemje qendrore etj.

per informata shtese mund te therrisini ne 049 707050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim