Banese me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: Armend Mustafa 15 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, Rr. Rexhep Luci
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines, Rr. Rexhep Luci, te kino ABC.
Banesa ka:
nje kuzhine te madhe
dhome dite (sallon)
nje dhome gjumi
nje banjo
dy ballkona te medhenje (njeri me pamje nga rruga para banese dhe tjetri me pamje mbrapa baneses)
Banesa gjendet ne katin e 4-te,
Lifti punon dhe mirembahet rregullisht
Interfonat instalohen se shpejti
Banesa do te jete e lire nga data 1 Maj 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim