Banese me qera ne qender te qafa!Delta

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Delta 09 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome dhe kuzhinen,informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim