Banese me qera ne qender

Jepet me qera nga: ergys Golemi 26 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: tophane
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne qender te prishtines ne lagjen tophane afer komunes dhe procredit bankes .

Renditja eshte :
Koridor
banjo
dhome dite me kuzhine
dhome gjumi

Banesa eshte komplet e mobiluar

Cmimi220 duke perfshire pagesen e liftit pastrimin e shkalleve,ujin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim