Banese me qera per 4-5 student-e

Jepet me qera nga: Tomor 17 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania SU 6/8
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese me qera per 4-5 student-e ,ne lagjen Dardania (afer stacionit te Autobusve) e renovuar dhe mobiluar dhe ka :
3 dhoma gjumi ,
kuzhine,
banjo.
Ka ngrohje qendrore , uje 24 ore.
Ngrohja dhe uji jane te perfshira ne çmim . Çmimi i diskutushem.

Na kontaktoni ne keta numra:

044277867 ose 044687404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim