Banese me qera per Studente Femra

Jepet me qera nga: Halil 27 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani, Afer ish Novi Domi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshon Banesen me qera per Studente Femra, Banesa gjendet ne Dardani Afer Viva Market dhe Eli- Ab, 3 minuta larg Stacionit te Autobusve, Banesa ka 2 Dhoma Gjumi, Kuzhine ndaras, banjo dhe Koridor, eshte ne katin Perdhese.
Kerkoj Studente Femra, Cmimi eshte 300Euro.
Munde te banojne 5 Studente eventualisht 6.
Cmimi eshte fiks dhe nuk diskutohet.
dhe 044 196 544
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim