Banese me qera per qift

Jepet me qera nga: Flori 01 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bill Klinton
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen 2 dhomeshe te mobiluar vetem per qifte bashkeshortore. Banesa gjendet ne Prishtine, bulevardi Bill Klinton dhe posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome te dites
kuzhine
trepezari
banjo dhe
2 ballkona.
dhe nxemja qendrore nga ngrohtorja e qytetit
Te interesuarit thirrni ne keta numra te tel: 044 539 333 ose 044 159 826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim