Banese me qera prishtinë mati1

Jepet me qera nga: Muhamed 05 Tet 03:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati1 Prishtinë
Sipërfaqe: 50.6 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin e III ,posedon:sallon,kuzhinë,1dhomë gjumi,banjo,ballkon,koridor.Banesa ka: ashensor ,ujë 24h,parking,nxemje, banesa është e mobiluar dhe e re,gjendet ne lagjen mati1,afër autolarje prishtina.
info:viber +393291829891 ose 049498470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim