Banese me qera prishtine

Jepet me qera nga: shabani 24 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen emshir banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma gjumi dhom te madhe ndeje banjo dhe kuzhine banesa eshte ne katin e 6 te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim