Banese me qera te Dafina Standard Prishtine

Jepet me qera nga: Banesa me qera 12 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me QIRA në lagjen Kodra e diellit banesat e Standardit në katin epare me këtë rendtije:

2 Dhoma gjumi të mobiluara

1 Sallon apo qëndrim ditor i kompletuar

1 Kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme

1 Banjo te kompletuar

1 Ballkon rrethë 40 m2

Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze Ujë dhe nxemje 24 ore te pamvarur prej termokosit lifti parku per femij Internet dhe kabllovik.
Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes.
Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës mund të thërrisni në telefon në çdo kohë.. Depozita e obliguar
Tel 044 506 180 ose 049 411 610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim