Banese me qera te Fakulteti Teknik

Jepet me qera nga: Avdyl 04 Jan 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera, banesa ndodhet afer fakultetit Teknik dhe eshte e pershtatshme per student dhe familjar, banesa eshte ne katin e peste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim