Banese me qera te QAFA

Jepet me qera nga: Enes 05 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Josip Rela
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne siperfaqe prej 65m2. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, banjo, koridor, ballkon. Banesa gjendet afer shkolles fillore Meto Bajraktari, afer Sofra Bezit, ne katen e 5-te. Banesa posedon lift me kartele, uji 24 ore dhe eshte e mbikqyrur 24 ore prej kamerave.
Preferohen per nderkombetar, por mundet tu ipet ndonje qifti apo familje deri ne 4 anetar.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim