Banese me qera te Qafa rr."UCK"

Jepet me qera nga: vehbi 06 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."UCK"
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera te Qafa rr."UCK".Banesa eshte ne katin e katert dhe perbehet nga:
Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari;
Dhoma e fjetjes;
Banjo;
Koridori;
Ballkoni;
Depo dhe parkingu 24 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim