Banese me qera te Qafa rr."UCK"

Jepet me qera nga: vehbi 10 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: RR."UCK"
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera te Qafa rr."UCK" ne katin e katert.
Banesa perbehet prej:
Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari;
Dhoma e fjetejes;
Koridori;
Banjo;
Ballkoni;
Depo dhe parkingu 24 h.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim