Banese me qera te Qendra Tregtare Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Ermal Loshi 31 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qendra Tregtare Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera te Qendra Tregtare ne Bregun e Diellit, e menjehere pas konvikteve. Banesa eshte ne katin e trete ka 100 m katrore, tri dhoma te fjetjes, kuzhinen, sallonin, balkonin dhe dy banjo. Banesa e pamobiluar, eshte komplet e renovuar dhe ka nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim