Banese me qera te banesat e bardha

Jepet me qera nga: Fatime 18 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim