Banese me qera te parku i qytetit

Jepet me qera nga: naim 27 Mar 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te parku i Prishtines
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen te parku i Prishtines kati i pare 55m
Banesa eshte e pa mobiluar perveq kuzhines pjeserisht. banesa ka mundesi edhe te blihet ose ndrrim me nje ne Ferizaj sipmbas marveshjes.
Banesa ka qene deri tani e banuar nga tjere qiragji dhe eshte e gatshme prej dates 1 mars. kete jave njekohesisht do rinovohet komplet.fasade e re Laminat i ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim