Banese me qera te qafa ne

Jepet me qera nga: Donjeta 19 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender te qafa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Dhome gjumi
Kuzhine
Banjo
Ballkon

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim