Banese me qera te sante kati 1, FAMILIAR, STUDENT

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: TE SANTEA, DARDANI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA E CILA GJINDET TE SANTEA, KATI 1

PERBEHET NGA: 2 DHOMA TE MEDHA, 1 KUZHINE E MADHE, BALLKON I MADH
E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR.

PERFEROHET PER FAMILIAR APO STUDENTE
qmimi 280euro

TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim