Banese me qera te sheshi Bill Clinton ne Dardani

Jepet me qera nga: AB 26 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e 4 (me lift)
Posedon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin te ndare, trapezari, banjo.
Eshte e mobiluar si dhe eshte e kyqur me nxemje qendrore.
E lire per vendosje te menjehershme
Çmimi eshte fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim