Banese me qera tek Banesat e Bardha, Bregu i Diell

Jepet me qera nga: Selime 01 Dhj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek banesat e bardha. Banesa eshte komplet e renovuar dhe ne gjendje te shkelqyeshme. Cmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim