Banese me qera

Jepet me qera nga: Fitim 13 Gsh 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banese dydhomshe, dhome pritjeje dhe dhome gjumi, banje, 45m2 banesa eshte e mobiluar dhe me mundesi parkimi.
Gjendet afer shtepise se pleqve ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim