Banese me qera

Jepet me qera nga: Bujar 15 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 250
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera me 3 dhoma gjumi, sallon, dy banjo, podrum dhe terase te madhe. Gjendet ne Tophane vetem 5-6 minuta nga qendra e qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim