Banese me qera

Jepet me qera nga: arbnor 22 Gsh 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjeja e spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera

banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma xhumi, ballkan

banesa gjindet ne lagjen e spitalit ne katin e dyte ne kompleksin Hoxha

dhe leshohet vetem per Familjar

banesa osht ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim