Banese me qera

Jepet me qera nga: Ardita 24 Gsh 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Komuna: Prishtinë
Jepet banese me qera afer universitetit Iliria ne bregun e diellit. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim