Banese me qera

Jepet me qera nga: Ardita 07 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet afer universitetit Iliria dhe vetem 10 minuta ne kembe deri ne qender.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim